Apie

„Meraki skin care“ tai grožio ir estetikos studija įkurta 2021m.
Mūsų studijoje Jūsų laukia profesionali, kvalifikuota komanda, pasiruošusi padėti.

Studijos įkūrėja Agnė Stuopelytė. Ilgametę patirtį turinti kosmetologė, pHformula sertifikuota trenerė baltijos šalyse.


Šią studiją kūriau su tikslu.
Meraki skin care [May-rah-kee] •Greek Puikiai atspindi mūsų komandos požiūrį.
Mes paliekame dalelę savęs (sielą, kūrybiškumą ir meilę) savo darbuose.

Čia rasite mano kruopščiai atrinktus, patikimiausius, aukščiausios kokybės produktus. Meraki specialistai suteiks aukščiausios kokybės procedūras, išpildys Jūsų lūkesčius ir padės Jums pažinti savo odą ir kūną.

Galiu drąsiai teigti, kad 80% sekmės keliaujant link tobulos odos priklauso nuo Jūsų namų priežiūros ir kiekviena profesionali, dermatologinė kosmetika,  reikalauja specialisto konsultacijos.

Konsultuoju klientus, kuriems pirmiausia  stengiuosi padėti  suprasti savo odą ir jos poreikius, nepasimesti tarp plačios produktų pasiūlos.

Dirbdama su oda, pirmenybę teikiu intensyvaus mokslo ir medicinos patirties rezultatams, taip pat ingredientų formulėms, kurios naudojamos produktų kūrimui.
Atstovauju tik tuos prekių ženklus, kurių efektyvumu esu įsitikinusi pati.

Todėl mano tikslas, objektyviai išsiaiškinti kiekvieno žmogaus individualią situaciją, padėti sprendžiant odos problemas ir užtikrinti, kad kiekvienas, nepaisant amžiaus, odos tipo ar būklės, surastų tinkamiausias priemones kasdienei odos priežiūrai.

Mūsų kosmetologai, kinezeterapeutai ir grožio bei estetikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę patirtį, bet ir nuolat domisi grožio estetikos, medicinos, mokslo naujovėmis, bei darbinėje srityje naudoja inovatyviausias priemones.

Mūsų tikslas – ilgalaikiai rezultatai, kuriais galime džiaugtis kartu.

Su meile,
Agnė
Sale

Nėra galimybės įsigyti

Išparduota