KOMANDA

Meraki Skin Care - tai grožio ir estetikos studija, kurioje Jūsų laukia profesionali, kvalifikuota komanda, pasiruošusi padėti.

Komanda konsultuoja klientus, kuriems pirmiausia  stengiasi padėti suprasti savo odą ir jos poreikius, nepasimesti tarp plačios produktų ir procedūrų  pasiūlos.

Dirbdamos su oda, pirmenybę teikia intensyvaus mokslo ir medicinos patirties rezultatams, taip pat ingredientų formulėms, kurios naudojamos produktų kūrimui.


Atstovauja tik tuos prekių ženklus, kurių efektyvumu esą įsitikinususios pačios.

"Mūsų tikslas, objektyviai išsiaiškinti kiekvieno žmogaus individualią situaciją, padėti sprendžiant odos problemas ir užtikrinti, kad kiekvienas, nepaisant amžiaus, odos tipo ar būklės, surastų tinkamiausias priemones kasdienei odos priežiūrai. Pats svarbiausias tikslas – ilgalaikiai rezultatai, kuriais galime džiaugtis kartu."

KOSMETOLOGĖ AGNĖ STUOPELYTĖ-LUKOŠEVIČIENĖ

 

2017 m. Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje įgytas grožio terapijos bakalauro laipsnis. Studijų sritis - Medicina ir sveikata.
2018 m. Sveikatos ir grožio akademijoje įgytas Lietuvos kvalifikacijų V lygis "Kokybiškas ir saugus modernių mezoterapinių procedūrų atlikimas".
2020 m. Tapo pHformula lietuvos specialistų trenere.
2023 m. Įgytas pasaulinio lygio pHformula ekspertės laipsnis

"Meraki Skin Care" įkūrėja, pHformula sertifikuota trenerė, phformula lietuvos ambasadorė, ekspertų mokymų lektorė, "ODOS PROJEKTŲ" akademijos įkūrėja, turinti ilgametę patirtį dirbant su itin problematiškomis odomis.

Ilgametė patirtis, pasaulinio lygio stažuotės ir konferencijos, leido kruopščiai atrinkti, patikimiausius, aukščiausios kokybės produktus ir procedūras. Auginti stipriausius Lietuvos kosmetologus ir "Meraki skin care" studijoje suburti  kvalifikuotus specialistus, kurie suteiks aukščiausios kokybės procedūras, išpildys lūkesčius ir padės Jums pažinti savo odą ir kūną.

"Šią studiją kūriau su tikslu. Meraki skin care [May-rah-kee] •Greek Puikiai atspindi mūsų komandos požiūrį. Mes paliekame dalelę savęs (sielą, kūrybiškumą ir meilę) savo darbuose. Ir  galiu drąsiai teigti, kad 80% sekmės keliaujant link sveikos odos priklauso nuo Jūsų organizmo balanso ir namų priežiūros. O kiekviena profesionali, dermatologinė kosmetika,  reikalauja specialisto konsultacijos. Tam esame mes! Meraki komanda gali padėti jums pažinti savo odą ir ugdyti taisyklingus odos priežiūros įpročius."

 __________________________________________

KOSMETOLOGĖ ERIKA UGIANSKIENĖ

 

2017 - 2020 m. Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje įgytas sveikatos mokslų profesinis bakalauras, studijų kryptis - grožio terapija.
2021 - 2022m. įgyta vizažisto kvalifikacija Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre.
 
Odos priežiūros specialistė Erika, itin reikli, atsakinga ir kruopšti Meraki komandos narė.


Ypatinga dėmesį skirianti profesionalios, dermatologinės kosmetikos pritaikymui, probleminėms odoms. Erika visuomet vadovaujasi mintimi "mažiau yra daugiau", tai atsispindi jos profesiniame kelyje ir rezultatuose. 

"Pradėjusi nuo vizažo dar paauglystėje studijų metu supratau savo norą suteikti klientams pasitikejimo savimi ilgalaikėje perspektyvoje, todel pradėjau gilinti žinias odos problemų sprendimuose".

Meile odai lėmė Erikos apsisprendimą dirbti tik su
veido procedūromis, skiriant ypatinga dėmesį aknės, rožinės ir jautrios odos sprendimams.

  __________________________________________

KOSMETOLOGĖ JUSTINA ZABELAVIČIENĖ

 

2019 m. Kauno kolegijoje įgytas sveikatos mokslų profesinis bakalauras. Studijų kryptis- kosmetologija.
2020 m. baigtas Kobido veido masažo 1 ir 2 lygio kursas pas geriausią Lietuvoje mokytoją- Dianą Gervienę.
2022 m. tapo pH formula 1 lygio mokymų trenerė kosmetologams.

Odos priežiūros specialistė Justina dar nuo studijų laikų buvo vadinama “bitute”. Praktikos metu norėjo išmokti kuo daugiau, todėl priimdavo įvairiausius klientus, kas davė platų požiūrį į odos priežiūrą. Jos žingeidumas ir noras mokytis padėjo jai praeiti daug įvairiausių seminarų, mokymų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. (Barselonoje)

"Per 5 metų patirtį kosmetologijoje, išsigryninau, kad mano “varikliukas” darbe- probleminės odos sprendimas, nes geriausia darbo dalis yra matyti rezultatus ir klienčių šypsenas. Todėl pagrindinis mano klientas turi aknės, rožinės, senėjimo ar pigmentacijos problemų."

Su šios specialistės pagalba gausite ne tik aukščiausios kokybės procedūrą bet ir tinkamą, efektyvią namų priežiūrą. Taip pat, klientai mėgsta sakyti, kad po Justinos procedūrų - kaip po SPA, nes atvykę ne tik į masažą, bet ir į veido valymą, gausite papildomų atpalaiduojamų judesių.

  __________________________________________

GYDYTOJA-KOSMETOLOGĖ RASA DOVIDAVIČIENĖ

 

2012 - 2018 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, įgytas medicinos gydytojo magistras.
2018 - 2021 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, gydytojos dietologės rezidentūra.
Nuo 2019 m. įvairūs kursai, seminarai, darbas kosmetologijos srityje.
Nuo 2021 m. gydytoja dietologė.


Odos priežiūros specialistė-gydytoja Rasa savo darbe suteikia klientams visapusišką konsultaciją, naudodamasi savo sukauptomis žiniomis. Ypatingą dėmesį skiria ne tik sveikai odai, bet ir bendram organizmo balansui.

"Veido odos priežiūra, procedūromis, įvairiomis odos ligomis domėjausi jau medicinos studijų metu, o atsiradus galimybei gilinti žinias - net nesudvejojau nerti į šią sritį. Asmeninis ryšys, pasitikėjimas, bendradarbiavimas su klientu man svarbiausia sprendžiant odos problemas, siekiant geriausių rezultatų.”

Su šios specialistės pagalba gausite ne tik efektyvią procedūrą bet ir konsultaciją, kuri gali pakeisti jūsų požiūrį į organizmo siunčiamus signalus.

Rasa ypatinga dėmesį skiria rožinės, acnes, odos senėjimo problemoms pasitelkdama ne tik odos atnaujinimą rūgštimis, bet ir kosmetologinius aparatus.
Sale

Nėra galimybės įsigyti

Išparduota